Sport- Fudbaleri Radničkog, u okviru 17. kola Kadetske lige Srbije, ugostili su prvaka jesenjeg dela prvenstva ekipu Partizana. U dosta tvrdoj i borbenoj utakmici slavili su gosti rezultatom 0:2, a strelac oba gola bio je Jović Nemanja u 11 i 57. minutu.

Zasluženo su gosti odneli sva tri boda, ali da je glavni sudija ovog meča Novica Anđelovski u 28. minutu  svirao očigledan penal za domaću ekipu, kada je odbrambeni igrača Partizana u šesnaestercu sa leđa gurnuo napadača Radničkog naočigled punih tribina, verovatno bi sam tok utakmice bio drugačiji. U sledećem kolu kadeti Radničkog u gostima igraju protiv  ekipe Voždovca.

Tabelu možete pogledati OVDE

FK Radnički: Bačko Dušan, Ćušić Dragan, Šepa Nikola, Stevanović Nikola, Lisica Ilija, Pecarski Dušan, Gajilović Stefan, Mijatović Milan, Pecarski Bogdan, Janjatović Danilo i Jankov Marko. Zamenici igrača: Marković Blagoje, Stanković Aleksandar, Vignjević Kristijan, Nović Jovan, Novakov Nemanja i Jarić Mateja.

FK Partizan: Slavković Lazar, Mirić Nikola, Lakićević Ognjen, Slavković Srđan, Smiljković Vojin, Đorđević Mateja, Stakić Lazar,  Rašković Savo, Milivojević Miloš, Vintonji Sergej, Jović Nemanja. Zamenici igrača: Mihajlović Đorđe, Subotić Nikola, Blažić Vukašin, Tašić Tarko,  Milošević Veljko, Knežević Uroš i Čolić Nikola.