Zrenjanin- U Gradskoj bašti u toku je manifestacija „Banatska bajka“. Raznovrsni programi za sve generacije u prijatnoj ambijentalnoj celini očekuju publiku tokom cele nedelje, uz pauzu za „Dane piva“. Muzičko-scenski, dečji, filmski i multimedijalni događaji održavaju se u večernjim terminima.

Ulaz je besplatan a mesta u Gradskoj bašti mogu se rezervisati na broj telefona 0648116474.

 

Pogledajte kompletan  programa manufestacije „Banatska bajka“ za ovu nedelju:

Ponedeljak, 28. 7. Poetsko-muzičko-umetnički program: profesor Milan Bojanić na gitari i pesnici (20 časova);

Utorak, 29. 7. Rakijaške priče – Udruženje proizvođača voća i voćnih rakija iz Žitišta, uz trio Hand Made (20 časova);

Sreda, 30. 7. – Predstava Velikog teatara iz Jagodine „Srpski Hamlet“ po scenariju i režiji Dušana Simića koji i glumi u ovoj komediji (20 časova);

Četvrtak, 31. 7. “Sandrine čarolije” – radionica za decu pod nazivom „Ukrasi i smaži medenjak“ (17 časova); predstava pozorišta Veliki teatar iz Jagodine “Luckasti klovnovi” nastala po tekstu Toda Nikolića (19 časova); crtani film (20:30).

Petak, 1. avgust – 20 časova – Koncert benda Bruh brothers;

Subota, 2. avgust – 20 časova – Koncert Bid benda – Gagić i prijatelji;

Nedelja, 3. avgust – 19 časova – Nastup folklornog ansambla “Mihajlo Pupin” iz Idvora;

21 sat – Crtani film;

Pravo izmene programa zadržavaju organizatori, a u slučaju lošeg vremena manifestacija se odlaže ili po potrebi premešta u prostorije Kulturnog centra Zrenjanina.