prvaci odbojke_800_533

Zrenjanin- Milena Matić i Marija Milošević, Stefan Basta i Lazar Kolarić osvojili su titule šampiona na petom turniru nacionalnog prvenstva u odbojci na pesku, koji se odigrao u Zrenjaninu.

U finalu odbojkašica, Marija Milošević i Milena Matić savladale su Natašu Savović i Katarinu Raičević sa 2:0, po setovima 21:12 i 21:13. Aktulne šampionke bile su i više nego ubedljive. Bronzane medalje osvojile su Irena Drobnjak i Tijana Basić.

prvaci odbojke 2_800_533

U finalu odbojkaša, Stefan Basta i Lazar Kolarić aktuelni prvaci su savladali Valentina i Georgia Bratoeva  sa 2:0, po setovima 21:14 i 21:14. U utakmici za treće mesto, Siniša Antonić i Marko Nikolić pobedili su Miljana Kikovića i Nemanju Vidića sa 2:1, po setovima 21:16, 17:21 i 15:18.

Inače organizovana je Vip Bič Masters Škola odbojke koju vodi Vladimir Grbić i tokom tri dana kroz nju je prošlo 220 budućih odbojkaša i odbojkašica.