Sport- U okviru 27. kola Srpske lige grupa „Vojvodina“ fudbaleri Radničkog u oslabljenom sastavu poraženi su od svojih imenjaka iz Nove Pazove  rezultatom 5:2.

Poveli su domaćini u 15. minutu, kada je nakon kornera Petkovića, Zlatović rutinski postigao gol za 1:0. U 24. minutu Cvijetinović odlično centrira za Todorića, koji udvostručuje prednost domaćih na 2:0. Dve minute kasnije, u 26. minutu igrač zrenjaninskog Radničkog Zakić iz kornera pronalazi Lisičića, koji upućuje šut glavom, ali golman Đurić sigurno interveniše.

Trenutak kada Zlatković postiže gol za 1:0.

Pred kraj prvog poluvremena u 40. minutu Petković oduzima loptu i sa ivice šesnaesterca lobuje golmana Radovića za 3:0. Nedugo zatim u 42. minutu Radnički smanjuje prednost na 3:1, kada Dučić izvanrednim pasom pronalazi Šarenca koji sigurno pogađa.

U 60. minutu Šarenac dodaje Lisičiću čiji šut na vreme blokira Spajić i rezultat ostaje nepromenjen. Igrač domaćih Lalić odmah po ulasku u igru probija po levoj strani i pogađa suprotan ugao u 80. minutu za 4:1.

Najbolji strelac Radničkog, Milivojev u 85. smanjuje prednost domaćih na 4:2 pravim evrogolom sa dvadestak metara. U 86. minutu Todorović snažno šutira sa 20. metara, ali prelepom paradom golman Radović loptu šalje van gola. Konačan rezultat od 5:2 postavlja Cvijetinović u 88. minutu nakon solo prodora i efektnog gola na oduševljenje prisutne publike.

TABELU I REZULTATE 27. KOLA SRPSKE LIGE MOŽETE POGLEDATI NA NAŠEM PORTALU POD RUBRIKOM KLIK-SRBIJASPORT REZULTATI

U sledećem kolu 19.05. od 16.30 časova, Radnički dočekuje imenjake iz Šida.

FK Radnički Zrenjanin: Radović Nemanja, Petrov Aleksandar, Bjelica Nikola, Jovanov Bogdan, Rudan Miodrag, Lisičić-Vuković Stefan, Šemić Zoran, Dučić Ognjen, Knežević Đorđe, Šarenac Mile i Zakić Miloš.U igru su još ulazili :  Blažić Jovan, Krstinić Nikola i Milivojev Miljan. Trener: Darko Tošić.

FK Radnički Nova Pazova: Ćurić Nenad, Nestorović Željko, Zlatović Uroš, Zdravković Nemanja, Cvijetić Slavko, Todorović Tomislav, Dimitrić Aleksandar, Markišić Filip, Saračević Dragan, Spajić Igor i Petković Nikola. U igru su još ulazili:  Lazić Strahinja, Stojanović Uroš i  Lalić Milan. Trener ekipe: Darko Tešović.