Sport- Fudbaleri Radničkog u okviru priprema odigrali su meč protiv imenjaka iz Sutjeske i  odličnom igrom i zalaganjem, golovima Savanovića, Vuković -Lisičića i povratnika Tatića, ostvarili pobedu rezultatom 4:0.

Imenjaci su odigrali kvalitetan meč i bez obzira na poraz, Sutješčani su se, sa potpuno novim timom, pokazali kao čvrst tim kojem nedostaje uigranost i veća koncentracija pred protivničkim golom. U drugom minutu gorostasni napadač zrenjaninaca, Stefan Vuković Lisičić, na centaršut kapitena Nikole Grbića, glavom je dobro reagovao i poslao loptu iza leđa golmana gostiju. Potom je, posle šuta Miloša Savanovića i odibjene lopte, Marko Kovačević snažnim šutem pogodio prečku.

Savanović je povećao vođstvo u 33. minutu kad je iskosa, posle driblinga, poslao loptu u suprotni ugao. Igrači srpskoligaša imali su incijativu, posed lopte i često šutevima ugrožavali okvir gola člana vojvođanskog „Istoka“. U finišu su još dva puta pogodili mrežu. Povratnik Predrag Tatić je na asistenciju Savanovića, sa ivice kaznenog prostora pogodio ugao, da bi pre poslednjeg zvižduka, Savanović posle solo akcije i driblinga, udarcem sa 18 metara, postavio konačnih 4:0.

RADNIČKI (Z): Djurić, Grbić, Bjelica, Jovanov, Milin, Runjevac, Radosavljević, Krstinić, Kovačević,Vuković – Lisičić i Savanović. Igrali su još: Zakić, Kiš, Tatić, Matić, Malek, Bojanić, Baćan.

RADNIČKI (S): Zaograc, N. Magovčević, Radulović, Markov, Čontoš, Kovačević, Ognjenović, Stanić,Lojpur, Miloš, M. Magovčević. Igrali su još: Suču, Grmuša, Dubljević i Ungar.

TEKST:B. Cvijetić.