Sport- U subotu i nedelju održane su moto trke u Kraljevu na moto stazi Beranovac. Takmičari iz redova Auto moto kluba Petrovgrad, imali su veoma dobar vikend i doneli ekipno drugo mesto u subotu, a u nedelju prvo mesto.

Na pobednički tron subotu i nedelju popeli su se izuzetni Ostojić koji bio drugi u klasi MK 50 i Stajić koji je bio treći, dok je Marko Saravolac u subotu zauzeo 4. mesto a u nedelju 6. mesto.
Prokin se dva puta popeo na pobednički tron osvojivši drugo mesto u subotu i treće mesto u nedelju u klasi MK250.

Miomir Kulizić subotnjoj trci u klasi OS završio je na 7. mestu, dok trku u nedelju nije završio, a Miodrag Popov u klasi Formula subotnju trku završio je na 4. mestu, dok u nedelju nije završio trku usled kvara.

Auto moto klub Petrovgrad ima veliku šansu da na domaćoj stazi u Industrijskog zoni Ečka-Jugoistok 14 i 15 septembra, osvoji dva prva mesta i bude prvi u Nacionalnom šampionatu Srbije.