Sport- Fudbaleri Radničkog ostvarili su prvu pobedu u  dosadašnjem pripremnom periodu, crveno-crni su na domaćem terenu savladali FK „Omladinac“ iz Novih Banovaca  rezultatom 1:0.

Imali su početnu inicijativu gosti iz Novih Banovaca i u 25. minutu mogao je Labović nakon duplog pasa sa Ležajićem da postigne gol, ali je siguran bio mladi golman Ranđelović. Odličnim trčanjem i zalaganjem na terenu fudbaleri Radničkog  u nastavku nisu dozvoljavali gostima da ugroze gol. U 35. minutu Matić uzima loptu, nosi je do ivice šesnaesterca,  i nakon preciznog šuta šalje loptu u desni ugao nemoćnog golmana  Jagodića za vođstvo i ispostaviće se konačnih 1:0 za Radnički.

Sledeću utakmicu, u okviru priprema, fudbaleri Radničkog  igraju u gostima protiv OFK Beograda u subotu 27. jula.

FK Omladinac: Jagodić, Gajić, Stevanović, Ivetić, Đusić, Garić, Radenković, Ranđić, Mojsilović, Ležajić, Labović. Zamenici igrača: Trifunović, Delić, Zorić, Koštić, Šašić, Ljubević, Berić, Medić, Živković, Božinović, Haska.

FK Radnički Zrenjanin: Ranđelović, Grbić, Maljukan, Bjelica, Jovanov, Dučić, Petrov, Milivojev, Angelovski, Matić, Vuković-Lisičić. Zamenici igrača: Baćan, Milin, Lalatović, Zeljković, Bićanin, Lazić, Ćirić, Krstinić, Savanović.