Sport- U okviru 7. kola Druge futsal lige Srbije fudbaleri SAS-a,  pred oko 200 gledalaca u Kristalnoj dvorani, ubedljivo su slavili protiv Radničkog iz Niša rezultatom 6:1.

Gosti su u 4. minutu preko Obradovića došli u vođstvo, da bi Radenković poravnao rezultat pred kraj prvog poluvremena. U nastavku igre fudbaleri SAS-a dolaze do vođstva preko Vukoja u 25. minutu, zatim od 32. minuta kreće goleada od Radenkovića, Vukoje se opet upisuje u strelce u 33 minutu, Radenković u 39. minutu postiže het trik i Škorić, pred sam kraj meča, postiže gol za konačnih 6:1.

U sledećem kolu, 1. novembra, fudbaleri SAS-a gostuju u Ivanjici.

Tabelu i rezultate možete pogledati OVDE

SAS: Rodić, Živanov, Tomin, Radenković, Delić, Lojpur, Milićev, Mandić, Jevremov, Škorić, Vukoje, Novković.

RADNIČKI 2010: Stojković, Dragišić, Vasić, Radenković, Obradović, Milosavljević, Tasić, Veljković.