Sport – Fudbaleri Radničkog u 1/4 finala Kupa FS Vojvodine na domaćem terenu protiv FK „Sloge“ iz Čonoplje, novog člana Srpske lige grupa „Vojvodina“ ostvarili su pobedu rezultatom 4:2.

Na dugu loptu Dučića, Kovačević prolazi kroz dva odbrambena igrača gostiju, dolazi do lopte, zaobilazi golmana Bulovića i postiže gol za 1:0 u sedmom minutu.

Kovačević u 30. minutu natrčava na odbijenu loptu odbrane gostiju i postiže svoj drugi pogodak na meču za 2:0.

Gajilović u 34.minutu pronalazi Krstinića koji prima loptu, dribla golmana gostiju i postiže gol za 3:0.

Mladi Kosović u 60.minutu postiže gol za 4:0. Prvi gol za goste postiže Makar u 83.minutu, a konačan rezultat na meču postavlja Rančić u 90.minutu za 4:2.

Poznati su parovi 1/2 finala Kupa Vojvodine:
Mladost (Omoljica) – Radnički Zrenjanin
Jedinstvo (Rumenka) – Bratstvo 1946 (Prigrevica). Utakmice se igraju 19. avgusta u 17h.