Slavlje futsalera SAS-a u svalčionici

Sport- SAS i posle 11 odigranih kola u Drugoj futsal ligi ne zna za poraz, ovog puta gostovali su ekipi Gvozdeni Puk iz Niša i nakon preokreta slavili rezultatom 2:3.

Domaćini su u 4. minutu poveli preko Mitrovića, zatim je na 2:0  u 14. minutu povisio Pešić i to je ujedno bio rezultat prvog poluvremena. Odmah na startu drugog poluvremena Aranitović smanjuje na 2:1, da bi Škorić u istom minutu izjednačio na 2:2.

Kada je bilo najbitnije Škorić se opet upisao u strelce u 38. minutu i postavio konačnih 2:3 za futsalere SAS-a.

Rezultate i tabelu pogledajte OVDE

U sledećem kolu fudbaleri SAS-a , 18. novembra, igraju u gostima protiv ekipe Smedereva.

BUDITE U TOKU – SKINITE APLIKACIJU ZRKLIK OVDE

KMF GVOZDENI PUK: Stojković, Stojanović, Pešić, Mitrović, Ivečić, Pejčić, Stefanović, Dimitrijević, Ilijić, Trojanović, Živić, Miljković, Stojanović Đ. i Ristić.

KMF SAS- Rodić, Radenković, Aranitović, Škorić, Novković, Šarenac M., Runjevac, Bačvanski, Živanov, Šarenac N. i Maoduš.