Slavlje SAS- a u svlačionici nakon pobede

Sport- Futsaleri SAS-a nastavljaju svoj neverovatan niz i svoju 10 pobedu u prvenstvu upisuju protiv ekipe  Smedereva u gostima rezultatom 2:5.  Obezbeđena je titula jesenjeg prvaka, a Zrenjaninci će imati prilku da, već u subotu 27. novembra u Kristalnoj dvorani od 20 časova, u poslednjoj utakmici prvog dela prvenstva, protiv ekipe Spartaka, sa svojim navijačima proslave titulu.

Budite u toku – skinite aplikaciju ZRklik OVDE

Poveli su Sasovci preko Matića u 7. minutu, Radenković je u 18. minutu udvostručio prednost i dva minuta  kasnije, svojim drugim pogotkom, doveo SAS do  0:3 na poluvremenu.

Domaći preko Nikolića stižu do prvog gola i 1:3. Igrač Smedereva Paunović postiže autogol u 28. minutu za 1:4, na 5:1 u 37. minutu povisuje Matić svojim drugim pogotkom, da bi konačan rezultat od 2:5 u poslednjim sekundama meča postavio igrač Smedereva  Simeunović.