Foto arhiva

Sport- Ovog vikenda odigrano je 2. kolo „A“ lige FSG Zrenjanin, na sedam utakmica viđeno je neverovatnih 39 golova. Ubedljive pobede ostvarili su fudbaleri Gradnulice, Jedinstva iz Ečke, Borca i Mladosti iz Lukićeva.

Fudbaleri Gradnulice sa podmlađenim timom i sa nekoliko iskusnih igrača ostvarili su ubedljivu pobedu protiv Naftagasa iz Boke rezultatom 1:8 i najavili sigurnu borbu za sam vrh tabele.

Poveo je Naftagas golom Lukenića u 3. minutu, zatim iskusni Matić u 32. i 38. minutu postiže dva gola za preokret. Mrđenović na isteku poluvremena postiže gol za 1:3, da bi Matić u zaustavnom vremenu pogodio za 1:4 na poluvremenu.

Nastavila se rapsodija fudbalera Gradnulice i u drugom poluvremenu. Matić  postiže 4. gol na utakmici u 70. minutu, zatim  Prohaska pogađa  u 80. minutu, Šarenac u 81. minutu za 1:7, da bi konačan rezultat postavio Prohaska svojim drugim pogotkom na meču za konačnih 1:8.