dsc_1990_800_532U izuzetno dramatičnom revanš meču četvrtfinala Kupa Srbije odbojkašice MD-a su ostvarile pobedu rezultatom 3:1, po setovima (16:25, 15:25, 28:26, 12:25), ali to nije bilo dovoljno za prolaz u polufinale, jer su u prvoj utakmici izgubile meč bez osvojenog seta.

Imala je ekipa MD- a u trećem setu čak šest vezanih meč lopti, ali nije iskoristila nijednu, pa ni dodatnu sedmu, dok su odbojkašice Spartaka „Golubice“ iskoristile drugu set loptu i  uz veliki otpor zrenjaninki ipak  uspele da se plasiraju u polufinale kupa.

Poslednji set u potpunosti je pripao gošćama. As servisom Frajtovićeve, Zrenjanin je stigao do 12:5 a ubrzo i do konačne pobede koja im ostaje samo za utehu

Spartak: Jović 15, Čičić, Rajlić 11, Cvetićanin 5, Marić, Ilić (libero), Vučković 4, Prolić 1, Jegdić (libero), Dabić 3, Batinić 4, Živanović 8.

MD Zrenjanin: Koprivica 11, Pavlović 19, Marković 13, Nikolić 9, Papak, Popović (libero), Frajtović 4, Praštalo, Mičeta, Sarić, Đurđević, Terzievski 9.