CSC_0662_800_533 Fudbal- Danas je odigrana prijateljska utakmica između dva Banatska srpskoligaša, FK Radnički Zrenjanin i FK Borca iz Sakula. Bila je to odlična pripremna utakmica gde su treneri Darko Nović i Branko Savić mogli da vide na koga mogu da računaju za predstojeću sezonu.

Pred ne malim brojem navijača igrači su imali šta da prikažu, bila je to dosta tvrda utakmica i jedno pravo odmeravanje snaga u kojoj je FK Radnički Zrenjanin slavio rezultatom 1:0. Gol za domaćine postigao je u 6. minutu prvog poluvremena Tatić Igor. U nastavku utakmice bile su dve stopostotne  šanse za goste,  ali je  odličnom intervencijom golmana  Stefanovića rezultat ostao nepromenjen. U drugom poluvremenu dosuđen je penal za Borac ali ga njihov kapiten Milovac nije iskoristio. Na sredini drugog poluvremena oba trenera su skoro kompletno izmenjali postave i dale šansu ostalim igračima.

Za FK Radnički nastupali su: Stefanović, Samardžić, Bogdanović, Janjanin, Grbić, Čigoja, Šarenac, Džajski, Krstinić, Tatić i Živanov. U igru su još ulazili: Vidić, Kovačević, Panić i  Bogić.

Za Borac Sakule nastupali su: Trivunović, Kiš, Ilišić, Veličković, Manić, Radosavljević, Dodić, Damjanović, Juhas, Milovac i Milošev.