druga_800_533U derbiju 10. kola PFL Zrenjanin na „Karađorđevom parku“ pred oko 200 gledalaca Proleter je ugostio lidera područne lige  „FK Begej“ iz Žitišta. Derbi je ubedljivo pripao iskusnim igračima Begeja rezultatom 4:0, koji ni posle deset  kola ne znaju za poraz.

gol_800_532

Trenutak kada Grbić postiže gol

Prvo poluvreme počelo je ravnopravnim odmeravanjem snaga, da bi gosti posle 20 minuta igre polako preuzeli inicijativu i u 34. minutu na asistenciju Bakoša Grbić postiže gol za vođstvo. Nedugo zatim u 38. minutu Radenković postiže drugi gol za Begej i sa 2:0 se odlazi na poluvreme.

U drugom poluvremenu inicijativa gostiju se nastavlja i u 60. minutu Miljković postiže gol za 3:0, a tačku na utakmicu stavlja Bakoš golom u 80. minutu i konačnih 4:0 za FK Begej.

FK Proleter : Protić, Karlica, Savičić, Oprijan, Savić, Zakić, Oljača, Teljigović, Kragulj, Ružić i Ponorac. Izmene: Magda, Perutka, Davidovac, Oljača. N i Vasić. Trener : Amir Teljigović.

FK Begej: Pustinjaković, Mijatović, Grujić, Markov, Stanojević, Grbić, Bakoš, Novak, Radenković, Milaković, Novak. M. Izmene: Martinović, Nadaždin, Miljević, Radaković, Umićević. Trener: Lisica Zoran.

peta_800_532  cetvrta_800x532