kulic_800x532Sport- U 4.kolu Prve futsal lige ekipa KMF SAS u hali „Medison“ ugostila je ekipu Letećih Holanđana iz Vrbasa. Na krilima publike i navijača, Sas  je ostvario svoju prvu pobedu u prvenstvu i savladao goste iz Vrbasa rezultatom 3:2.

Već u prvom minutu na asistenciju Marinkovića glavom Kulić postiže svoj prvi gol, da bi već u petom minutu zahvaljujući kontri koju je poveo Blažić postigao i drugi pogodak. Početkom drugog poluvremena  Vukoje u 36. minutu postiže gol sa svoje polovine  za 3:0. Za goste oba pogotka postigao je Ačanski, u 36. i na samom kraju utakmice u  40. minutu.

vukoje-2_800x532Za ekipu Sas Kopernikus nastupali su: Mandić, Kulić, Blažić, Vukoje, Marinković, Bunijevac, Škorić, Matijević, Milićev, Čokulov i Dabić. Trener: Simo Batinica.

Leteći Holanđanin: Đurović, Živkucin, Ačanski, Bodonji, Novaković, Marinković, Pokrajac, Perović, Mićunović, Đurđevac, Samardžić, Lazetić, Stanić i Peković.