kulic-gol_800x532Sport- U okviru 6. kola Kopernikus SAS je u Kristalnoj dvorani dočekao ekipu Novog Pazara. Utakmica je završena na ravne časti za obe ekipe, rezultatom 2:2.

Bilo je šansi na obe strane, a na dodavanje iskusnog i pokretljivog Ivana Vukoja, David Marinković je u 11. minutu snažnim udarcem doveo domaćina u vođstvo. Miliću nije mnogo trebalo da poravna rezultat, u 13. minutu špicem je sa deset metara uputio snažan udarac i lopta je završila iza leđa golmana Ivana Mandića.  U nastavku je odlični Nenad Kulić, najzapeženiji na parketu, doveo zrenjanince u vođstvo. U 24. minutu levom nogom  gađao je sa 12 metara suprotan ugao i pogodio mrežu iza iznenađenog Edisa Rašljanina. Nedugo zatim  i  Nikola Milić je potvrdio goletersko umeće, sa sedam metara zahvatio je volej i poravnao rezultat 2:2.

Pred sam kraj utakmice  Pazarac Milan Mutavdžić iz blizine je pogodio stativu gola Mandića za ravnopravnih i pravednih 2:2.

U sledećem kolu SAS u gostima igra protiv Metalac Kolorada.