jeftic_800x532FK Radnički Zrenjanin je u okviru 12. kola Srpske lige Vojvodina gostovao imenjacima iz Šida i ostvario svoju drugu pobedu u prvenstvu rezltatom 1:0.

Radnički je od samog starta pokazao da je došao po sva tri boda i to je pokazao brzim golom mladog Jeftića. Lep prodor sa desne strane beka Grbića  i na ubačenu loptu Jeftić  postiže pogodak za vođstvo u 15-om  minutu meča. Domaćini su pokušali da probiju odbranu zrenjaninaca ali nisu uspevali, do kraja meča imali su samo dve, tri polušanse.

U 82. minutu imao je Grbić odličnu priliku da uveća vođstvo ali ga je stativa u tome sprečila, bila  je još jedna prečka pred sam finiš i rezultat je ostao nepromenjen, 0:1 za Radnički Zrenjanin i veoma važna tri boda za nastavak prvenstva.

U sledećem kolu Radnički dočekuje Slogu iz Temerina.

FK Radnički Zrenjanin: Radović, Grbić, Jeftić, Samardžić, Bogić, Tatić, N. Šarenac, Čigoja, Živanov ( Krstinić), M. Šarenac, Janjanin. Trener : Jović.

FK Radnički Šid: Radaković, Katanić, Aperlić, Šarić, Puškaš, Dmitrović, Grumić, Považan, Rodić, Plavanski, Tomić.