Sport- Futsaleri SAS-a  izgubili su duel 16.kola Premijer futsal lige Srbije od Nove Pazove rezultatom 2:6.

Na poluvremenu je bilo 2:2, ali su raspoloženi gosti u samo tri minuta u drugom poluvremenu preokrenuli rezultat u svoju korist i ostvarili . Golove za tim iz grada na Begeju dali su Stefan Živanov i Jovan Blažić. Za goste strelci su bili Kukolj, Bizić 2, Milosavljević 2 i M.Denić jedan pogodak.  SAS je zabeležio četvrti uzastopni poraz i nalazi se na poslednjem mestu na tabeli.

SAS: Radić, Kulić, Blažić, Marinković, Milićev, Bunjevac, Škorić, Rašić, Živanov, Radenković, Delić. Trener : Milivoj Batinica.

NOVA PAZOVA: Stojnić, Božić, Milosavljević, Ramadani, Kukolj, Denić, Borisavljević, Inajetović, V.Janković, Guša, I.Denić, Tomić, Maljković. Trener: Đorđe Pantelić.

U narednom 17.kolu SAS gostuje u Novom Pazaru istoimenoj ekipi.