Sport- Tokom vikenda održan je Kup Srbije za poletarce, pionire i nade u Beogradu. Takmičari KK „Zrenjanin“ imali su nastup oba dana takmičenja i u obe discipline (kate i borbe).
U konkurenciji preko 100 klubova i preko 800 takmičara, zlatna odličja osvojili su: Marina Oro (ženske nade) u borbama i Aleksandra Pamer (pioniri) u katama. Bronzanu medalju osvojio je Veljko Kerčov u borbama u pionirskoj konkurenciji.
Nikola Marjanović izgubio je u borbi za medalju u katama, kao i Bojan Stojković u borbama, takođe u pionirskoj konkurenciji.
ĐORĐE NA ZAVRŠNIM PRIPREMAMA SENIORSKE REPREZENTACIJE
Đorđe Salapura uvršten je na spisak seniorske reprezentacije za nastup na Svetskom prvenstvu u Španiji. Završne pripreme održavaju se u Kragujevcu, a takmičari put Madrida kreću krajem nedelje.