Sport- U 28. kolu „Srpske lige Vojvodina“ fudbaleri Radničkog ostvarili su ubedljivu pobedu u gostima protiv Sloge rezultatom 4:0 i definitivno potvrdili opstanak u ligi. Sada zauzimaju 10. poziciju na tabeli i dva kola pre kraja prvenstva  imaju šansu da se domognu  „zlatne sredine“ u Srpskoj ligi.

Kao i prošlog kola, opet su fudbaleri Radničkog odigrali sjajno drugo poluvreme i postigli četiri gola. Prvi gol za Radnički postigao je Šarenac u 52. minutu, zatim Sarajlin u 65. minutu, prvi strelac ekipe Savanović u 84. minutu i za sam kraj bonus igrač, Jeftić u 90. minutu za konačnih 4:0.

FK Radnički: Stefanović, Grbić, Stepančev, Bogić, Tatić ( Krstinić), Šarenac (Jeftić), Čigoja, Savanović, Samarđžić, Kovačević (Sarajlin), Kočiš. Trener : Jović Dragan.

FK Sloga: Stanivuk, Masalušić, Vulić, Apić, Kremenović, Subotin, Vujošević, Vukaljević, Đokić, Stojisavljević, Rajčević. Trener: Meselđžija Nikola.