Sport- Radnički je u okviru pripremnih utakmica pred start prvenstva odigrao prijateljski meč protiv  ekipe Rešice iz Rumunije. Gosti su bili za nijansu bolji i pobedili  rezultatom 2:1.

Oba gola za goste postigao je raspoloženi Negojesku u 40. i 70. minutu, dok je prelep pogodak iz slobodnog udarca za Radnički postigao Radosavljević u 50. minutu.

CSM Skolar Rešica: Cimerman, Doda, Jova, Bakter, Matejas, Vastag, Keita, Si, Negojesku, Bresneni i Pojana. Još: Banak, Blohu, Himcivsi, Beloesku, Kovit, Krkelic, Muselin i Kovasala.

Radnički Zrenjanin:Radović, Grbić, Šarenac, Knežević, Kiš, Mastilo, Kovačević, Krstinić, Radosavljević, Milivojev i Dučić.  U igru su još ulazili: Jevremov, Šemić, Rudan, Bjelica, Dačaj, Zakić, Barišić, Blažić, Jovanov, Petrov i Matić.

Sledeću pripremnu  utakmicu Radnički igra za vikend protiv Budućnosti iz Srpske Crnje.