Sport- Fudbaleri Radničkog nakon zimske pauze nastavili su prvenstvo i u okviru 16. kola Srpske lige “ Vojvodina“gostovali svojim imenjacima iz Sremske Mitrovice.

Na samom startu utakmice obe ekipe krenule su agresivno, i u 25. minutu  golman domaćih Vujasinović postiže  autogol za vođstvo Zrenjaninaca od 1:0. Kada se očekivao zvižduk sudije na poluvremenu, Skorupan na oduševljenje publike izjednačuje rezultat.

Naastavili su domaćini da vrše pritisak i to im se isplatilo u 58. minutu, kada Kovačić postiže pravi evrogol za 2:1. Uspeo je Radnički da se vrati u meč golom Bakoša u 80. minutu, ali nakon tri minuta Mitrovčani postavljaju konačan rezultat 3:2 golom Ivanovića.

Kompletne rezultate i tabelu  Srpske lige Vojvodina možete pogledati na našem sajtu pod rubrikom KLIK-SRBIJASPORT REZULTATI

FK Radnički Sremska Mitrovica: Vujasinović Vladimir, Ristić Radoslav, Dević Uglješa, Ivananović Nebojša, Kremenović Bojan, Skorupan Damir (kap), Vukmir Momo, Ćurko Saša, Janković Dejan, Herceg Najdan i Bajunović Dejan.
Zamenici igrača: Veselinović Nenad, Zgonjanin Mladen, Kovačić Aleksandar, Savičević Dušan, Tucakov Branislav, Dragojević Srđan, Stević Goran.
Trener: Dragan Ivanović.

Slavlje fudbalera Radničkog (ZR) nakon postignutog gola

FK Radnički Zrenjanin: Radović Nemanja, Grbić Nikola (kap), Jovanov Bogdan, Krstinić Nikola, Radosavljević Predrag, Milivojev Miljan, Kiš Robert, Lisičić Vuković Stefan, Knežević Đorđe, Šarenac Mile, Zakić Miloš.
Zamenici igrača: Stojkov Stefan, Petrov Aleksandar, Bjelica Nikola, Rudan Miodrag, Šemić Zoran, Bakoš Robert, Dučić Ognjen.
Trener: Predrag Kandić.

U sledećem kolu, 17. marta (subota), FK Radnički dočekuje na svom stadionu ekipu Bačke 1901.