Zrenjanin- Pogledajte aktuelne oglase za posao u Zrenjaninu.

Strugar

„O&M INŽENJERING GROUP“ doo, Zrenjanin

Adresa poslodavca: Zrenjanin , DR. Đorđa Radića broj 8

Zainteresovani kandidati mogu da se jave e-mail : office@ominzenjering.com

ili dostaviti lično na portirnicu.

Rok važenja 02.09.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – III stepen (3 godina)
Obrazovanje kandidata Mašinstvo
Radno iskustvo u zanimanju Više od 3 godine
Broj izvršilaca 1
Mesto rada Zrenjanin
Vrsta radnig odnosa / angažovanja Određeno

Želite da konkurišete za ovaj posao? Neophodno je da ste registrovan korisnik NSZ.

Šinvoz DOO, jedna od najstarjih fabrika u zrenjaninskom regionu, koja je, proširenjem kapaciteta i modernizacijom, postala okosnica razvoja zrenjaninske metalne industrije, raspisuje konkurs za poziciju:

Elektrotehničar automatike

Mesto rada: Zrenjanin

Osnovni zadaci

  • Rad na dijagnostici i defektaži automatike na mašinama u pogonu
  • Poznavanje rada sa PLC Controlerima
  • Poznavanje senzorike i relejne tehnike
  • Obučavanje operatera za rad na CNC mašinama

Uslovi:

  • IV,VI ,VII– stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima 3 godine
  • Rad u Microsoft Office okruženju
  • Odgovornost i timski rad
  • Sposobnost za samostalni rad
  • Ozbiljna, vredna, savesna i odgovorna osoba

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu:

smarjanovic@sinvoz.rs

Ili se prijaviti putem web sajta:  http://sinvoz.rs/contact

„Šinvoz“ DOO, Zrenjanin

Uslovi:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: smarjanovic@sinvoz.rs

Radnik na CNC plazma rezačici

„O&M INŽENJERING GROUP“ doo, Zrenjanin

Adresa poslodavca: Zrenjanin, DR. Đorđa Radića broj 8

Zainteresovani kandidati mogu da proslede prijavu na e-mail : office@ominzenjering.com ili dostaviti prijavu lično na portirnicu.
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Radno iskustvo u zanimanju Više od 6 meseci

Magacioner

Građevinska firma  Eko Gradnja Njegoševa bb, Melenci

opis posla:

– Prijem robe u magacin
– Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu
– Vršenje popisa robe
– Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije
– Utovar i istovar robe prilikom prijema i otprema
– Održavanje magacinskog prostora
– Pakovanje robe
– Vođenje magacinskih knjiga

Od kandidata očekujemo:

– Iskustvo u radu sa skladištenjem
– Organizovanost i tačnost
– Pedantnost i odgovornost za robu
– Vozačka dozvola B
– Znanje rada na računaru

prijave slati na: info@ekogradnja.rs
kontakt: 062/639-057

Prodavac-kasir

“GOMEX” DOO, Zrenjanin

Adresa poslodavca: Miletićeva 27a

Kontakt telefon: 023/525-835

E-mail adresa poslodavca: mirjana.kovacevic@gomex.rs

Uslovi rada i ostali uslovi:

obrazovanje:
-I SSS-NK
-II SSS, neraspoređena zanimanja II kategorije složenosti
-II SSS,Rukovalac robom-pomoćni prodavac
-III SSS, PRODAVAC,
-III SSS bilo koji smer
-IV sss prodavac
-IV SSS bilo koji smer

-vrsta zaposlenja: na određeno vreme
-napomena:radno iskustvo je poželjno ali nije neophodno
-rad u smenama

zainteresovani kandidati mogu poslati radnu biografiju
na e-mail adresu: mirjana.kovacevic@gomex.rs

Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – I stepen (1 godina)
Radno iskustvo u zanimanju Nije bitno
Broj izvršilaca 4
Dodatne informacije Rad u smenama

Veterinar

Veterinarska ambulanta “ULTIMATE VET”, Zrenjanin

Poslodavcu potreban veterinar, za rad u maloj praksi.

doktor veterinarske medicine – VII/1 stepen stručne spreme;
posedovanje vozačke dozvole B kategorije;
puno radno vreme;
rad u smenama;
obezbeđen smeštaj.

Zainteresovani kandidati mogu da se jave na kontakt telefon: 064/2022-811 ili da proslede svoju radnu biografiju na e-mail adresu poslodavca: ultimatevet@mts.rs ili ultimavet@mts.rs.
Rok važenja 12.08.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje kandidata Veterina
Vrsta radnig odnosa / angažovanja Neodređeno
Vozačka dozvola B – Obavezno
Dodatne informacije
Rad u smenama
Obezbeđen smeštaj

Vozač u taksiju

PLATA 40.000 FIKSNO ILI RAD NA PROCENAT (po dogovoru) + bonus
Ukoliko želite da pronađete posao u prijatnim okruženju uz redovna primanja, Eko Taxi je pravo mesto za Vas.
Uslov:
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije minimum 5 godina
  •  Da ste zdravstveno sposobni
  • Da niste osuđivani
  • Da nemate zabranu upravljanja motornim vozilom B kategorije