Sport- Bokserski klub Petrovgrad  je za vikend 23. i 24. marta 2019. godine na Prvenstvu Vojvodine u Šidu nastupio sa 11 boksera i ostvario značajne rezultate. U seniorskoj konkurenciji Sandro Poletan i Nenad Momirski su osvojili zlato, dok su Aleksa Pajdački, Aleksa Đorđević i Pajdački Vlada osvojili srebrnu medalju.

U konkurenciji školaraca zlato je osvojio Strahinja Mošorinski, u konkurenciji juniora Pajdački Marko je osvojio zlatnu medalju, Luka Ivić Jukić srebro, Nikola Jovanov bronzu, dok je Nemanja Kulić izgubio u četvrtfinalu.

U konkurenciji mladih Veljko Tomić je ušao u finale i finalnu borbu za zlato će odboksovati na sledećem kolu lige Vojvodine protiv boksera iz Loznice.

Treneri Milan Piperski i Stevan Čizmić su veoma zadovoljni nastupom takmičara BK Petrovgrad i istakli da se kontinuirani i marljiv metodolški rad uvek isplati.