Sport- U okviru 9. kola Druge futsal lige fudbaleri SAS-a pred domaćom publikom  u „Kristalnoj“dvorani ugostili su ekipu Banjice i nakon preokreta uspeli da ostvare pobedu rezultatom 5:3 (1:2).

Prvi pogodak na meču postigo je  Aranitović u 4. minutu, da bi gosti pogotkom Simeunovića u 13 i zatim Sredojevića u 15. minutu preokrenuli rezultat u svoju korist. U drugom poluvremenu  odlični Aranitović u 31. minutu postiže gol za izjednačenje, zatim Delić postiže gol za vođstvo od 3:2. Simenunović opet poravnava rezultat za goste i tada na scenu stupa Aranitović i postiže  het trik na meču u 38. minutu, a tačku na utakmicu stavlja Živanov u 40. minutu za konačnih 5:3.