Sport- U veoma uzbudljivoj i krajnje neizvesnoj utakmici fudbaleri SAS-a, u osmini finala Kupa Srbije, poraženi su rezultatom 4:5  protiv ekipe Fon-a.

Odavno nije viđen dramatičniji meč u Kristalnoj dvorani i da su izabranici Sime Batinice pobedili ne bi bilo nezasluženo. Odluka je pala 3 sekunde pre kraja meča kada je posle sedmog prekršaja Beograđana, Živanov slabo izveo kazneni udarac, koji je golman Josimović ukrotio, za slavlje „fonovaca“.

Strelci na meču u ekipi SAS-a bili su Radenković u 3. minutu, Nikola Šarenac 23. minut, Aranitović u 34. i Živanov u 40.minutu. Za goste golove su postigli Petrašević (11.minut), Pešić (30.min), Aleksić (35.min) i Lazić u 38.minutu.

SAS: Rodić, Aranitović, Vukoje, Radenković, N. Šarenac, Milićev, Živanov, Mandić, M. Šarenac, Tomin, Rašić i Delić.

FON: Josimović, Pavlović, Lazić, Aleksić, Stanković, Milašinović, Petrašević, Majstorović, Ristanović, Mihić i Pešić.