Sport- Fudbaleri Omladinca na svom debiju u Vojvođanskoj ligi upisali su veoma važna 3 boda savladavši u gostima Banat iz Čente rezultatom 0:1.

Prvu šansu na meču imali su domaći u 7.  minutu kada je Lošić uputio šut, ali je na mestu bio golman Miškov i sigurno intervenisao. U 26. minutu nakon greške u odbrani Banata, lopta dolazi do Šarenca koji sa 5 metara loptu šalje preko gola.

Jedini gol na utakmici postiže Novković  na samom isteku prvog poluvremena kada mu sa leve strane odlično centrira Radojičić.

Jedini strelac na utakmici- Slađan Novković

Mogli su gosti iz Botoša  u samom finišu utakmice preko Radojičića i Šarenca do još dva pogotka, ali nisu bili dovoljno koncetrisani da zasigurno stave tačku na ovaj meč.

FK Banat: Sladović, Divljački, Raketić, Raketić S., Petković, Dmiović, Cukić, Eskić, Kojić, Lošić, Stojanović. Zamenici: Maksimović, Stojić, Kovač, Radojičić, Milenković, Divljački S, Radojev.

FK Omladinac FAM: Miškov, Radulović, Tanjga, Stošić, Šarenac, Stojković, Novković, Brkić, Radojičić, Bojanić, Šemić. Zamenici: Marković, Romanov, Trkulja, Nataroš, Prokić, Jovanov, Spalević.

U sledećem kolu Omladinac igra kod kuće protiv Crvene Zvezde iz Vojvode Stepe.