Zrenjanin- Pogledajte najnovije oglase za posao u Zrenjaninu:

VOZAČ AUTOBUSA

„Banat trans“ doo Zrenjanin, Beogradska 22 telefon: 0628868340

E-mail:vanja.malesic@netbus.rs

kontakt osoba: Goran Agramović

Uslovi rada i ostali uslovi: rad na određeno vreme
III I IV stepen stručne spreme
„D“ kategorija obavezna

Rok važenja 28.09.2020.
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – III stepen (3 godina)
Obrazovanje kandidata Saobraćaj
Radno iskustvo u zanimanju Nije bitno
Broj izvršilaca 2
Mesto rada Zrenjanin
Vrsta radnig odnosa / angažovanja Određeno
Vozačka dozvola D – Obavezno
Dodatne informacije Rad u smenama

DOMAR

„Farkaš home invest“ doo, Zrenjanin

Hunjadi Janoša 30-34, Zrenjanin

Telefon: 064/850-92-92

064/850-92-91

Lice za kontakt: Marina Kondić

E-mail: farkashomeinvest@gmail.com
Rok važenja 07.10.2020.
Obrazovanje kandidata Zanatske usluge

Broj izvršilaca 1
Vozačka dozvola B – Obavezno

VOZAČ C KATEGORIJE

„Farkaš home invest“ doo, Zrenjanin, Hunjadi Janoša 30-34

Uslovi rada i ostali uslovi:

– III nivo kvalifikacije

– rad na određeno vreme

– sa radnim iskustvom

Zainteresovani kandidati treba da se jave na kontakt telefon: 064/850-92-92 ili 064/850-92-91 ili da dostave svoj CV na e-mail adresu: farkashomeinvest@gmail.com
Rok važenja 05.10.2020.
Obrazovanje kandidataSaobraćaj
Radno iskustvo u zanimanju Više od 3 meseca
Vozačka dozvola B – Obavezno, C – Obavezno
Dodatne informacije Terenski rad Rad van prostorija poslodavca Obezbeđen prevoz

ADMINISTRATIVNI RADNIK

,,FARKAŠ HOME INVEST“ Zrenjanin, HUNJADI JANOŠA 30-34

Svi zainteresovani kandidati se mogu javiti putem kontakt telefona:

Marina Kondić 064/850 92 92

Suzana Ružin 064/850 92 91

ili mejl adrese: farkashomeinvest@gmail.com
Rok važenja 06.10.2020.
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – IV stepen (4 godina)

PAKER ROBE

Gomex

Poželjno radno iskustvo na poslovima prijema, skladištenja, pakovanja i otpreme robe.
Postoji mogućnost obuke za kandidate bez radnog iskustva.

POMOĆNI RADNIK U MAGACINU

Rad na prijemu, skladištenju, pakovanju i otpremi robe.
Mogućnost obuke i napredovanja

Na konkurs se možete prijaviti na sledeće načine:⁣⁣
• Slanjem svoje biografije na: https://www.gomex.rs/posao⁣⁣
• Popunjavanjem prijave u bilo kom Gomex maloprodajnom objektu⁣⁣
• Slanjem biografije poštom na adresu: Supermarket Total, Marka Oreškovića bb, 23000 Zrenjanin, sa naznakom za službu ljudskih resursa⁣⁣

Pomoćni radnik

Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ Melenci

ul. Banja Rusanda b.b. – Odeljenje za opšte pravne i kadrovske poslove.

JAVNI OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Na određeno vreme zbog povećanog obima posla na period od 3 meseca za 1 izvršioca na radnom mestu:

POMOĆNI RADNIK

USLOVI:

– završena osnovna škola,

OPIS POSLOVA:

– vrši održavanje spoljašnih površina oko objekata Bolnice,

– vrši sve poslove oko održavanja zelenih površina i uređivanja prostora u letnjem i zimskom periodu,

– po potrebi upravlja odnosno rukuje radnim mašinama preduzeća,

– vrši košenje trave kosačicama i trimerima,

– odgovoran je za povereni alat i vrši manje složene poslove iz komunalne delatnosti,

– radi sve poslove na prikupljanju, iznošenju i deponovanju komunalnog smeća,

– vadi blato iz jezera i doprema ga u bazen,

– obezbeđuje dovoljnu količinu blata za primenu u terapijama,

– vraća u jezero blato nakon upotrebe,

– održava bazen za blato i cisternu za dopremanje blata u ispravnom stanju,

– priprema namirnice za kuvanje: čisti, ljušti, secka, melje, reže, gnječi, cedi, pasira, špikuje, tranšira, razvlači testo, blanšira i slične operacije na namirnicama,

– pomaže kuvarima u pripremi određenih jela,

– oblikuje pripremljene namirnice u obroke: porcioniše gotova jela, dodaje priloge, slaže i aranžira pripremljene namirnice na tanjire i drugo posuđe,

– pere sudove i pribor za pripremu jela i za ručavanje,

– razvrstava oprane sudove i pribor i slaže ih na predviđeno mesto,

– održava higijenu kuhinje: čisti radne površine, odstranjuje pokvarenu i zagađenu hranu, iznosi smeće, čisti kuhinju na kraju radnog vremena,

– odgovoran je za transport otpada prema propisanim uslovima na predviđenoj lokaciji,

– prenosi dopremljenu robu od dobavljača koja je namenjena kuhinji i restoranu i smešta ih na predviđeno mesto,

– obavlja fizičke poslove u kuhinji i restoranu,

– obavlja i druge poslove iz delokruga svoga rada po nalogu rukovodioca poslova investicionog i tehničkog održavanja,

– obavlja i druge poslove po nalogu direktora Bolnice.

IV ODGOVORNOST:

– – za svoj rad odgovoran je rukovodiocu poslova investicionog i tehničkog održavanja,

Uz prijavu, u kojoj je potrebno navesti za koje poslove se prijavljuju, kandidati podnose kratku biografiju i dokaze o ispunjenosti uslova oglasa. Dokazi o ispunjenosti uslova oglasa podnose se u originalu ili OVERENOJ FOTOKOPIJI.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objavljivanja oglasa na oglasnoj tabli Nacionalne službe za zapošljavanje Filijala Zrenjanin.

Kontakt telefon pravne službe za dodatne informacije : 023 3150402

Prijavu sa dokumentacijom dostaviti na adresu: Specijalna bolnica za rehabilitaciju „Rusanda“ 23270 Melenci, ul. Banja Rusanda b.b. – Odeljenju za opšte pravne i kadrovske poslove.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Rok važenja 23.09.2020.
Zahtevani nivo kvalifikacija Osnovna škola

Stručni saradnik za zaštitu bilja

Poljoprivredna stručna služba “Zrenjanin” društvo s ograničenom odgovornošću, Zrenjanin, Petra Drapšina 15

Zainteresovani kandidati dostavljaju svoje radne biografije na uvid svakog radnog dana od 7 do 15 časova na adresu poslodavca, Zrenjanin, Petra Drapšina 15.
Rok važenja 29.09.2020.
Zahtevani nivo kvalifikacija Fakultet – VII1 stepen (4-6 godine)
Obrazovanje kandidata Poljoprivreda, šumarstvo i obrada drveta
Vrsta radnig odnosa / angažovanja Neodređeno
Dodatne informacije Terenski rad Radno mesto sa povećanim rizikom

Jezik:
Veština Čitanje Pisanje Govor
Engleski Niži Niži Niži Obavezno

Računarske veštine:
Veština Nivo znanja
Obrada tabela – Excel Srednji Obavezno
Obrada teksta – Word Srednji Obavezno
Internet Srednji Obavezno

KONOBAR – PRODAVAC – BAČKA PALANKA

Firmi Lacky Spin KONOBAR – PRODAVAC – Bačka Palanka

Vrsta zaposlenja: priprema, poslužuje i naplaćuje izdato piće, evidentira prema važećim propisima, uključuje aparate, održava higijenu sitnog inventara i objekta.

Šta se od kandidata očekuje: minimum III stepen stručne spreme, komunikativnost, usmerenost na potrebe klijenata, fleksibilnost i timski duh

Radno iskustvo nije potrebno.

Šta se kandidatu nudi: stalna obuka i usavršavanje, mogućnost napredovanja, pozitivna radna atmosfera i okruženje.

Zainteresovani kandidati treba da se jave na kontakt telefon: 069/29-39-93-4

ELEKTROINSTALATER

Preduzeće Vis Evropa D.O.O. iz Zrenjanina traži elektroinstalatera sa iskustvom .

  • Poželjno  je imati vozačku dozvolu B kategorije.
  • Isplata ličnog dohotka i prekovremenog rada vrši se redovno 2 puta mesečno.