Sport- Na gostovanju lideru Srpske  lige grupa „Vojvodina“ ekipi FK Mladost iz Novog Sada, fudbaleri Radničkog, u okviru 21. kola, doživeli su poraz rezultatom 4:2.

Golom mladog Pavlova u 10. minutu  poveli su fudbaleri Radničkog i odlično otvorili meč protiv lidera na tabeli. Četiri minuta kasnije Renić sa bele tačke poravnava rezultat na 1:1.

Nakon autogola Bjelice, ekipa Mladosti u  24. minutu  prelazi u vođstvo od 2:1. Na 3:1 povećava Radović u 28. minutu.

U drugom poluvremenu crveno- crni preko Krstina i dobro izvedenog penala dolaze do 3:2. Velikim zalaganjem na terenu  pokušali su fudbaleri Radničkog da dođu makar do boda protiv lidera, ali u zaustavnom vremenu rezervista Asani pogađa za konačnih 4:2 za Mladost.

Rezultate i tabelu Srpske lige grupa „Vojvodina“ možete pogledati na našem portalu pod rubrikom KLIK-SRBIJASPORT REZULTATI

U sledećem kolu, 17. marta fudbaleri Radničkog dočekuju  ekipu Fenix.