Ovu pobedu fudbaleri SAS-a posvetili su nedavno preminulom novinaru Zoranu Bogaroškom.

Sport- Fudbaleri SAS-a, u okviru 4. kola Druge futsal lige,  na teškom gostovanju u Leskovcu nakon preokreta, ostvarili su pobedu rezultatom 1:3 i kući doneli vredna tri boda.

Poveli su domaći preko Bojata u 13. minutu, da bi Aranitović nakon asistencije Živanova izjednačio na 1:1 i taj rezultat ostao je nepromenjen do kraja poluvremena.

U 30 . minutu utakmice Radenković nakon sjajnog driblinga asistira za Aranitovića koji desno iskosa pogađa za 1:2. Golman Rodić u 40. minutu dodaje loptu  na sredini terena za  Matića koji se veštim driblingom oslobađa  Stanojevića i sa 5 metara pogađa gol za  konačnih 1:3 za SAS.

SAS: Rodić, Lojpur, Šarenac, Maitć, N. Šarenac, Radenković, Živanov, Škorić, Aranitović, Magda i Baćan.

KMF Leskovac: Veličković, Stefanović, Stanojević, Bojat, Micić, Vukojević, Đorđević, Petrović i Anđelković.

U sledećem kolu, 23. oktobra, SAS dočekuje Jastrebac iz Blaca.