Sport- Rukometaši Proletera u 3. kolu plej- auta, pred domaćom publikom u Kristalnoj dvorani, savladali su ekipu Jugovića rezultatom 37:30 (20:18).

Na početku utakmice vodila se ujednačena borba, da bi gosti sredinom prvog poluvremena imali 3 gola prednosti. Tada Proleter preuzima inicijativu i u 23. minutu preokreće rezultat u svoju korist sa 16:15. Na poluvremenu imao je Proleter prednost od dva gola (20:18).

U drugom poluvremenu igrači Proletera imali su konstantno vođstvo i na kraju zasluženo slavili rezultatom 37:30.

Najefikasniji iz redova Proletera bio je Kolundžić Uroš sa 11 postignutih golova, dok je Rakić Zlatko  sa 8 golova bio najefikasniji gostujući igrač.

Za MVP igrača utakmice proglašen je igrač Proletera Pavlović Miloš.

U sledećem kolu, 26. marta, igrači Proletera u gostima igraju protiv Crvene Zvezde.