Sport- Na današnjem turniru, koji je odigran u Somboru u konkurenciji pretpionira, mladi odbojkaši Proletera osvojili su prvo mesto.

Učešće na ovim turniru uzele su ekipe OK Spartak iz Subotice, OK Proleter Zrenjanin i domaćin OK Sombor. Obe utakmice odbojkaši Proletera su pobedili sa 3:0 u setovima. Turnir je bio koncipiran tako, da su prva dva seta igrali stariji dečaci, a treći set najmlađi, koji su  2011. i 2012 godište.

„Nakon ovog turnira, bio je organizovan turnir u mini odbojci (4:4) u kojem su svi učesnici bili pobednici, bez obzira na rezultat. Dečaci su bili sjajni. Prezodovaljan sam njihovom igrom.Imamo još puno da radimo i učimo, prvenstvo u ovoj kategoriji nam tek predstoji“- rekao je trener Darko Jančić.

Za Proleter su igrali: Stankov, Funduk, Tančić, Rakić, Banč, Nikin, Markov, Stoiljkovski, Đakovački, Kličković, Pop-Mijatov, Tripković, Zarin, Šegrt, Nešić i Eremić. Trener Darko Jančić.