Sport- Fudbaleri Radničkog, na domaćem terenu u pripremnoj utakmici, savladali su ekipu Crvene Zvezde iz Ruskog sela  rezultatom 4:2.

Prvi pogodak na meču postignut je u 15. minutu, kada je nakon centaršuta Kovačevića, lopta stigla do Kvrgića koji je sa desetak metara pogodio rašlje golmana gostiju Kostoranova.

Strelac prvog gola Boško Kvrgić

U 40. mintu Popov povisuje na 2:0, da bi Šemić na samom kraju poluvremena pogodio za 3:0.

U drugom poluvremenu gosti preko Kockara smanjuju na 3:1. Rosić u 60. minutu  pogađa za 4:1.

Konačan rezultat 4:2, u 80. minutu, postavio je igrač Crvene Zvezde Simić.

Fudbaleri Radničkog, sledeću utakmicu, igraju u Kupu protiv Rusande 15. februara u Melencima, a 18. februara pripremno utakmicu protiv Naftagasa iz Elemira.

FK Radnički Zrenjanin: Nosalj, Erdeljan, Janjatović, Šemić, Kovačević, Stevanović, Jeftić, Kvrgić, Marković, Popov i Bugarin. U igru su još ulazili: Lisica, Kosović, Vujović Rosić, Mrđenović, Milić, Dragović Markovski, Kozić i Miholjčić.

Crvena Zvezda Rusko selo: Kosto ranov, Laništanin, Jankov, Čudanov, Vojvodić, Cvijanović, Belić, Popesku, Kresoja, Kockar i Simić. Klupa: Stojadinov, Bajić, Kovačević i Uzelac