Sport- U 18. kolu Druge futsal lige  futsaleri SAS-a sa teškog gostovanja u Leskovcu, protiv istoimene ekipe, doneli su ceo plen ostvarivši pobedu rezultatom 4:5.

Poveli su domaći preko Vukojevića u 17. minutu i sa ovim rezultatom otišlo se na poluvreme.

Matić golovima u 25. i 30. minutu preokreće rezultat na 1:2, u istom minutu Kujundžić pogađa za 1:3. Leskovčani smanjuju na 2:3 golom Nastića. Matić postiže het-trik u 33. minutu za 2:4, domaći odmah uzvraćaju preko Petrovića za 3:4.

Raspoloženi Matić još jednom trese mrežu Veličkovića za 3:5, da bi konačan rezultat od 4:5 postavio Vukojević, svojim drugim pogotkom na meču.

U sledećem kolu futsaleri SAS-a, gostuju 10. marta, ekipi Jastrebca iz Blaca.

Tabelu i rezultate pogledajte OVDE

KMF Leskovac: Veličković, Cvetanović, Stefanović, Nastić, Petrović, Vukadinović, Cvetanović Lj., Stanojević, Vukojević, Micić, Jović, Stojadinović i Živković.

KMF SAS: Rodić, Radenković, Aranitović  Matić, Škorić, Milićev, Kujundžić, Bačvanski.