Foto arhiva

Sport- Futsaleri SAS-a, u nastavku prvenstva u Drugoj futsal ligi, doživeli su poraz u gostima od ekipe Partenon iz Smedereva rezultatom 2:6.

Poveli su smederevci preko Tufegdžića, zatim je prednost udvostručio Stojanović, koji se opet upisao u strelce u 18. minutu za 3:0.

Novković je u drugom poluvremenu smanjio na 3:1, zatim su Sasovci postigli autogol za 4:1. U 35. minutu postignuta su dva gola, prvi je postigao igrač domaćih Todorović za 5:1, da bi Radenković smanjio na 5:2. Konačan rezultat, minut pre kraja, postigao je Todorović za konačnih 6:2.

SAS i dalje zauzima lidersku poziciju sa 32 osvojena boda,  sa ukupno 10 pobeda, 2. nerešene utakmice i 2 poraza.