Sport- Novi Bečej je bio domaćin kupa Vojvodine u konkurenciji kadeta, juniora i seniora, takmičenje koje je kvalifikaciono za kup Srbije koji će se održati narednog vikenda u Beočinu. Karate klub Zrenjanin je ostvario svoj glavni cilj, a to je da su se svi takmičari i ekipe plasirale na kup Srbije. Osvojeno je ukupno 11 medalja.

Zlatne medalje osvojili su Bogdanović Mihajlo (kadet -57kg), Lagundžija Ivan (kadet -63kg) i Oro Marina (seniorka -55kg), srebrne medalje su osvojili Hajdu Filip (kadet -52kg), Bogdanović Mihajlo (junior -55kg) i Milovanović Anja (seniorke -61kg) , dok su bronzane medalje osvojile ekipe kadetkinja (Salapura Mila, Ristović Staša i Milenović Anja), ekipa kadeta (Bogdanović Mihajlo, Hajdu Filip, Babić Nikola, Lagundžija Ivan i Ćušić Marko) a u pojedinačnoj konkurenciji Ćušić Marko (kadet -52kg), Babić Nikola (kadet -57kg) i Milenović Anja (kadetkinja -47kg).