Sport- U finalu Kupa FSG Zrenjanin fudbaleri iz Mihajlova zasluženo su podigli pehar, nakon što su i u gostima  savladali Radnički 1911 iz Jaše Tomića rezultatom 0:4, podsetimo u prvoj utakmici MSK je pobedio rezultatom 3:1.

Sve je bilo rešeno u prvom poluvremenu, kada je prvo Zumbo načeo mrežu domaćih u 19. minutu, na 0:2 povisio je Isak u 22. minutu, da bi isti igrači postigli po još jedan pogodak do kraja poluvremena, za ispostaviće se, konačnih 0:4 za MSK.

Pehar domaćinima uručio je Marković Koviljko član disciplinske komisije FSG Zrenjanin, dok je pobedničkoj ekipi MSK pehar uručio Velibor Mladenović predsednik FSG Zrenjanin.

RADNIČKI 1911: Vasić, Špaček, Ferenci, Kenba, Varga (Burić), Savić (Peka), Pejin (Živojinov), Đogo, Rajkov,  Kovačević, Pijetlović (Slavković).

MSK: Beljac, Tomić, Tot (Guljaš), Tanjga (Đurović), Stupar (Dvorski), Perović, Bičanin (Konstantinov), Zambo (Takač), Jakovljev, Isak i Grubor.