Foto arhiva

Sport- Futsaleri SAS-a na svojoj premijeri u Prvoj futsal ligi doživeli su poraz na gostovanju u Novom Pazaru rezultatom 3:2.

Dobro su otvorili meč futsaleri SAS-a i već u 2. minutu, preko Matića, došli do vođstva. Minut kasnije uzvartili su Pazarci preko Ćirke, da bi isti igrač u 13. minutu svojim drugim pogotkom na meču preokrenuo rezultat.

Igrač Pazara Redžović u 16. minutu postiže gol za, ispostaviće se, 3:1 na poluvremenu.

U drugom poluvremenu, u 31. minutu, Matić opet pogađa za povratak u meč, ali rezultat do kraja ostaje nepromenjen i sva tri boda ostaju u Novom Pazaru.

U sledećem kolu ekipa SAS-a, 8. septembra u Kristalnoj dvorani,  dočekuje ekipu Novi Sad.

Rezultate i tabelu pogledajte OVDE

KMF SAS: Rodić, Marković, Aranitović, Radeniković, Matić. Zamenici: Marković B., Stojaković, Petrović, Prec i Jevremov.

KMF Novi Pazar: Mujović, Kostić, Redžović, Ćirka, Kocić. Zamenici: Perić, Đerlek, Rašljanin, Radetinac, Sadović, Miraljemović, Hot i Mahmutović.