Sport- U Čačku je u nedelju, 12. novembra, održano Fudokan Prvenstvo Srbije za sve uzrastne kategoriji u organizaciji Fudokan saveza Srbije. Zrenjaninci su uzelu učešće u sledećem sastavu: Goran Samolovac (sudija i takmičar), Sandra Bundić (sudija i takmičar), Filip Mihajlović (takmičar) i Danilo Lisica (takmičar) i ukupno osvojili 8 medalja.

Goran Samolovac je u kategoriji veterana osvojio tri zlatne medalje u disciplinama tamashiwari, fuku go i kate, dok je dve srebrne medalje osvojio u disciplinama kumite i tsumeai.
Sandra Bundić je u kategoriji starijih seniorki osvojila zlatnu medalju u disciplini kate,
Filip Mihajlović u kategoriji seniora osvaja dve medalje, srebrnu medalju u disciplini fuku go i bronzanu medalju u disciplini kumite.
Naredno takmičenje koje  predstoji Karate klubu Banatski cvet jeste Svetsko Fudokan Prvenstvo  koje se održava u Beogradu od 23-26. novembra.