Sport- Kać je bio domaćin tradicionalnog turnira “Panter kup”. Na ovom takmičenju prvi put su nastupali članovi mlađe takmičarske grupe Karate kluba Zrenjanin koji su se takmičili u sportskim borbama. U sveukupnom plasmanu klub je zauzeo treće mesto po uspešnosti sa osvojenih 17 medalja, 5 zlatnih, 8 srebrnih i 4 bronzane.

Zlatne medalje osvojili su:  Jevrem Bala (kadet +63kg), Mila Salapura (kadetkinja +54kg), Anja Milenović (kadetkinja -47kg), Jana Danić (nade -45kg) i Iva Milenović (nade -39kg).

Srebrne medalje osvojili su : Nevena Kuzmanov ( poletarka kate D klasa), Ana Marija Dumanić (pionirka -32kg), Bojan Ćurčić (pionir -35kg), Jovana Nećakov ( nade -39kg), Sara Šušak (kadetkinje -47kg), Marko Ćušić (kadet -57kg), i Milica Ognjenović (juniorka -53kg).

Bronzane medalje su osvojili: Kalina Knežević (pionirka +45kg), Una Kesić (nada -45kg), Mateja Cvijanović ( nada -37kg) i Ivan Lagundžija (kadet -63kg).