Sport-Fudbaleri Radničkog, pred domaćom publikom, ostvarili su sedmu pobedu u drugom delu sezone savladavši ekipu Podunavca 3:2.

Poveli su fudbaleri Radničkog pogotkom Milanovića u 9. minutu. Raspoloženi Ivan Milanović ponovo je zatresao mrežu u 31. minutu i Radnički je sa dva gola prednosti otišao na odmor.

Nakon 10 minuta od početka 2. poluvremena gosti su, preko Mitra Milanovića, smanjili na 2:1. Osam minuta kasnije strelac oba gola za domaće Milanović srušen je u šesnaestercu i glavni sudija Despotović pokazao je na belu tačku. Penal je izveo Kovačević i pogodio za 3:1.

Gosti su u zaustavnom vremenu utakmice, pogotkom Miljkovića, ublažili poraz za konačnih 3:2.

Pogledajte tabelu i rezultate na našem portalu  pod rubrikom SRBIJASPORT REZLUTATI OVDE

FK Radnički: Đekić, Pelemiš, Topić, Karišić, Kovačević, Arsić, Janjatović, Milanović, Provči, Borisavljević i Stepančev. Zamenici igrača: Nosalj, Jonjev, Nikolić, Radić, Stevanović i Gardinovački

FK Podunavac: Bjelica, Radošević, Miljković, Maksimović, Tejić, Despenić, Goranović, Ilić, Milanović, Radojčoć i Perišić. Zamenici igrača: Petković i Divac.