Sport- Tradicionalni međunarodni turnir “TROFEJ BIJELJINE” je održan proteklog vikenda u Bijeljini na kome je učestvovalo preko 700 takmičara iz 9 zemalja. Karatisti Zrenjanina su imali sjajan nastup i iskoristili ovaj turnir kao poslednju proveru pred kup Srbije koje se održava narednog vikenda.

Zlatne medalje su osvojili ekipa kadeta (Lagundžija Ivan, Jevrem Bala i Babić Nikola), Ristović Staša (U14 -54kg), Salapura Mila (kadetkinja -61kg) i Bala Jevrem (kadeti -70kg), srebrne medalje su osvojile kadetkinje ekipno (Salapura Mila, Ristović Staša, Šušak Sara i Milenović Anja), Bala Jevrem (kadeti open), Šušak Sara (U14 -49kg) i Babić Nikola (kadet -63kg), dok su bronzane medalje osvojili Milenović Anja (kadetkinja -47kg) i Lagundžija Ivan (U14+55kg).