csc_1037_800x533

Detalj sa utakmice omladinaca

Sport-  U osmom kolu Srpske lige Vojvodina Radnički je gostovao istoimenoj ekipi iz Sremske Mitrovice. Duel imenjaka  pripao je domaćim fudbalerima koji su pobedili rezultatom 3:1.

Prvi gol za goste postigao je Simikić u 15. minutu,  da bi nedugo zatim na centaršut sa leve strane Mile Šarenac volejom u 23. minutu izjednačio rezultat. Pred sam kraj prvog poluvremena Simikić postiže svoj drugi gol za vođstvo. U drugom poluvremenu Radnički kreće na sve ili ništa i iz kontre prima gol u 70. minutu koji postiže Lukić za konačnih 3:1.

Cement – Vršac 2:0

Na tabeli tim Bratstva  1946 je prvi sa osvojenih 19 bodova, slede ga Omladinac 18 bod. i Dunav 17 bod. Borac iz Sakula zauzima odlično 4. mesto sa 15 . bodova, a Radnički Zrenjanin je 13. na tabeli sa osvojenih 5 bodova, ispod njega su samo Sloga i C. Zvezda iz Novog Sada sa  po četiri boda.

csc_1040_800x533Omladinci Radničkog u okviru  Banatske lige dočekali su goste iz Novih Banovaca i ubedljivo ih pobedili rezultatom 8:2. Igrači iz omladinskog pogona još jednom su pokazali borbenost i timski duh, i najavili osvajanje titule kako u banatskoj tako i u Vojvođanskoj ligi.

Golove za Radnički postigli su : Dačaj (2), Vidić(2), Barišić(2), Obradović (2), Kovačević, Zakić i Ramadani. Strelci za goste bili su Stojković i Gojković.

csc_1038_800x532  csc_1039_800x533

csc_1041_800x532  csc_1035_800x533