45 ZLATNIH MEDALJA ZA PLIVAČE PROLETERA

Sport- Proteklog vikenda održano je prvenstvo Vojvodine za pionire, kadete, juniore i apsolutno. Takmičenje je bilo podeljeno u tri regiona i devet delova  zbog aktuelne pandemije, a učestvovalo je 389 takmičara.

Prvo kolo je održano u Subotici, drugo u Zrenjaninu, a treće u Novom Sadu.  Rezultati sva tri takmičenja su spojeni i dobijen je konačni zapisnik sa takmicenja na kojem je Proleter bio veoma uspešan sa osvojenih 89 medalja od toga 45 zlatnih.

Ekipno pioniri su prvaci Vojvodine, kadeti drugo mesto, a juniori takođe prvaci Vojvodine. Ognjen Kovačević je oborio rekord u trci 100 ledjno za kadete, Justin Cvetkov u trci 200 kraul isto za kadete, a Petraš Nevena u discipline 50 leđno rekord Srbije za pionirke.

Spisak osvajača medalja:
Zlato
50m Slobodno/Free Juniori stariji VUJIN, Marko 03 23.96
50m Slobodno/Free Juniori mladji KOVACEVIC, Bogdan 04 24.95
50m Slobodno/Free Kadeti CVETKOV, Justin 07 24.93
50m Slobodno/Free Otvoreno POSA, Leonard 97 23.85
100m Slobodno/Free Juniori stariji VUJIN, Marko 03 52.32
100m Slobodno/Free Kadeti CVETKOV, Justin 07 1:02.04
100m Slobodno/Free Otvoreno VUJIN, Marko 03 52.32
200m Slobodno/Free Juniori stariji RADOJKO, Minja 03 2:01.03
200m Slobodno/Free Otvoreno CVETKOV, Justin 07 2:00.41
400m Slobodno/Free Juniori mladji MILOSEV, Milan 05 4:40.44
400m Slobodno/Free Otvoreno MILOSEV, Milan 05 4:40.44
50m Leđno/Back Juniori mladji KOVACEVIC, Ognjen 05 26.27
50m Leđno/Back Otvoreno KOVACEVIC, Ognjen 05 26.27
100m Leđno/Back Juniori mladji KOVACEVIC, Ognjen 05 57.05
100m Leđno/Back Otvoreno KOVACEVIC, Ognjen 05 57.05
50m Prsno/Breast Juniori mladji KOVACEVIC, Bogdan 04 33.26
50m Delfin/Fly Juniori stariji LILIC, Aleksandar 03 26.60
50m Delfin/Fly Juniori mladji NEMET, Darko 04 28.02
50m Delfin/Fly Pioniri STOJANOV, Pavle 09 33.15
50m Delfin/Fly Otvoreno LILIC, Aleksandar 03 26.60
100m Delfin/Fly Juniori stariji LILIC, Aleksandar 03 59.33
100m Delfin/Fly Kadeti GRUJIC, Luka 07 1:14.69
100m Delfin/Fly Otvoreno LILIC, Aleksandar 03 59.33
100m Mešovito/Medley Pioniri JENOVAI, Miksa 08 1:19.08
4 x 50m Slobodno/Free Kadeti Proleter 1 1:54.72
4 x 50m Slobodno/Free Pioniri Proleter 1 2:02.51
4 x 100m Slobodno/Free Juniori Proleter 1 3:48.52
4 x 100m Mešovito/Medley Juniori Proleter 1 4:28.59
50m Slobodno/Free Juniorke Mladje STOILJKOVSKI, Lena 06 29.72
50m Slobodno/Free Kadetkinje VOJNOV, Sara 07 28.33
100m Slobodno/Free Kadetkinje TRANKULOV, Viktorija 08 1:02.63
50m Leđno/Back Juniorke Starije KOCOVIC, Lena 04 36.47
50m Leđno/Back Pionirke PETRAS, Nevena 09 32.71
100m Leđno/Back Juniorke Mladje LILIC, Lara 06 1:08.20
100m Leđno/Back Kadetkinje MANDIC, Majda 07 1:33.02
100m Leđno/Back Otvoreno LILIC, Lara 06 1:08.20
200m Leđno/Back Juniorke Mladje LILIC, Lara 06 2:22.28
200m Leđno/Back Otvoreno LILIC, Lara 06 2:22.28
50m Delfin/Fly Juniorke Starije KATNIC, Enja 03 31.16
200m Delfin/Fly Juniorke Starije KATNIC, Enja 03 2:29.23
200m Delfin/Fly Otvoreno KATNIC, Enja 03 2:29.23
4 x 50m Slobodno/Free Kadetkinje Proleter 1 2:03.16
4 x 50m Slobodno/Free Pionirke Proleter 1 2:23.83
4 x 100m Slobodno/Free Juniorke Proleter 1 4:18.99
4 x 50m Mešovito/Medley Pionirke Proleter 1 2:33.85
Srebro
50m Slobodno/Free Juniori stariji MARIC, Nikola 02 24.30
50m Slobodno/Free Kadeti KOVACEVIC, Danilo 06 27.40
50m Slobodno/Free Pioniri STOJANOV, Pavle 09 30.44
50m Slobodno/Free Otvoreno VUJIN, Marko 03 23.96
100m Slobodno/Free Juniori stariji MARIC, Nikola 02 52.90
100m Slobodno/Free Juniori mladji MILOSEV, Milan 05 1:00.21
100m Slobodno/Free Otvoreno MARIC, Nemanja 00 52.58
200m Slobodno/Free Otvoreno RADOJKO, Minja 03 2:01.03
50m Leđno/Back Pioniri KEPIC, Danilo 09 36.50
50m Prsno/Breast Pioniri BALAZ, Kadar 08 38.25
50m Prsno/Breast Otvoreno KOVACEVIC, Bogdan 04 33.26
100m Prsno/Breast Kadeti MITRIC, Filip 06 1:29.51
50m Delfin/Fly Pioniri JENOVAI, Miksa 08 33.44
50m Delfin/Fly Otvoreno NEMET, Darko 04 28.02
100m Delfin/Fly Juniori mladji NEMET, Darko 04 1:06.16
100m Mešovito/Medley Pioniri MILADIC, Luka 09 1:23.14
4 x 50m Slobodno/Free Pioniri Proleter 2 2:16.09
4 x 50m Mešovito/Medley Pioniri Proleter 1 2:27.21
50m Slobodno/Free Juniorke Starije KOCOVIC, Lena 04 30.81
50m Slobodno/Free Kadetkinje MARIC, Ana 07 28.47
50m Slobodno/Free Pionirke KRSTIN, Eva 09 33.42
50m Leđno/Back Pionirke SIMON, Sara 09 39.57
50m Leđno/Back Otvoreno KOCOVIC, Lena 04 36.47
50m Prsno/Breast Pionirke KRSTIN, Eva 09 39.26
50m Delfin/Fly Pionirke GANCOV, Ana 09 37.54
100m Delfin/Fly Kadetkinje TRANKULOV, Viktorija 08 1:19.21
100m Mešovito/Medley Pionirke PETRAS, Nevena 09 1:19.93
Bronza
50m Slobodno/Free Juniori stariji JOVIC, Dusan 03 26.00
50m Slobodno/Free Otvoreno MARIC, Nemanja 00 24.09
100m Slobodno/Free Juniori stariji RADOJKO, Minja 03 55.98
100m Slobodno/Free Kadeti KOVACEVIC, Danilo 06 1:04.78
100m Slobodno/Free Otvoreno MARIC, Nikola 02 52.90
50m Prsno/Breast Juniori stariji JOVIC, Dusan 03 36.57
50m Delfin/Fly Pioniri JOVICIN, Mihajlo 08 36.13
100m Delfin/Fly Kadeti MIJAILOVIC, Aleksa 07 1:51.22
100m Delfin/Fly Otvoreno NEMET, Darko 04 1:06.16
100m Mešovito/Medley Pioniri KEPIC, Danilo 09 1:23.73
50m Slobodno/Free Kadetkinje BURNJAKOVIC, Mila 08 33.71
50m Slobodno/Free Otvoreno STOILJKOVSKI, Lena 06 29.72
50m Prsno/Breast Pionirke GANCOV, Ana 09 42.67
100m Prsno/Breast Kadetkinje MANDIC, Majda 07 1:42.91
50m Delfin/Fly Otvoreno KATNIC, Enja 03 31.16
100m Delfin/Fly Kadetkinje SARIC, Anja 07 1:25.33

Povezani članci

Ostavite odgovor

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

c
Copy link
Powered by Social Snap