Sport-  Nakon pobede protiv Proletera, remija protiv Kikinde i poraza protiv superligaša Vojvodine, fudbaleri Radničkog su u u četvrtoj pripremnoj utakmici pred početak prvenstva u gostima ostvarili pobedu protiv Jedinstva iz Banatskog Karađorđeva rezultatom 5:2.

Već u osmom minutu Dučić nakon odličnog solo prodora  postiže gol za vođstvo Radničkog, ali nedugo zatim već u 11. minutu, Matić pronalazi Živanova, koji postiže gol za izjednačenje Jedinstva. Pred kraj prvog poluvremena u 42. minutu, mogli su igrači Radničkog do vođstva kada je  bivši igrač Jedinstva, a sada Radničkog, Radosavljević,  na sreću golmana Medića  sa 14. metara pogodio stativu.

U drugom poluvremenu trener Radničkog Predrag Kandić pružio je šansu mlađim igračima i kompletno izmenio prvu postavu. Već na samom strartu krenuli su mladi igrači Radničkog veoma ofanzivno i u 50. minutu na odličnu asistenciju Barišića, Oljača postiže gol za vođstvo od 2:1. Vidno raspoloženi Živanov posle prodora i asistencije Panića,  u 53. minutu  postiže svoj drugi  gol za izjednačenje Jedinstva.

Nakon igranja Rudana rukom u svom šesnaestercu u 53. minutu, mogli su domaćini do vođstva, ali je  golman Jevremov odličnom intervencijom nakon šuta Dapčevića sačuvao mrežu Radničkog. U 60. minutu Vlaučin sa desne strane centrira, a Matić je sa pet metara nogom šalje iza leđa golmana Jedinstva Medića za vođstvo crveno- crnih  od 3:2.

Nakon lepe akcije u 80. minutu  Zakić petom šalje loptu  do Vlaučina, a ovaj nesebično dodaje Matiću  koji sa tri metra rutinski postiže svoj drugi  pogodak za 4:2. Vlaučin u 85. minutu nakon asistencije Matića postiže konačnih 5:2 za fudbalere Radničkog.

FK Jedinstvo: Medić, Matić, Babić V., Dapčević, M. Matić, Kovačević D., Panić, Živanov, Rašeta, Đorić, Grban. U igru su još ulazili: Pataki, Ivančević, Javorina, Kovačević S., Babić M., Mandić i Marčetić.

FK Radnički: Radović, Grbić, Knežević, Kiš, Bjelica, Mastilo, Dučić, Krstinić, Radosavljević, Kovačević i Milivojev. U igru su  još ulazili: Jevremov, Šemić, Barišić, Petrov, Vlaučin, Zakić, Oljača, Rudan, Matić, Jovanov i Šarenac.