POGLEDJATE KOMPLETAN PROGRAM 32. “DANA LUDAJE” U KIKINDI

Kikinda-  32.  “Dani ludaje” ove godine počinju u četvrtak, 21. septembra i trajaće do nedelje, 24. septembra.  Organizatori su pripremili bogat kulturno, umetnički, sportski i zabavni program za sve generacije.

Pogledajte kompletan program manifestacije “Dani ludaje”:

 

Četvrtak, 21. septembar

10:00 – „Igre sa ludajom“

10:00-20:00 – Narodni muzej, Izložba egzotičnih životinja, stena, ruda i minirala

16:00 – Kulturni centar, Plodovi oktobra, izložba i književno veče

18:00 – Galerija „Terra“, Otvaranje izložbe iz zbirke „Atelje 61“

19:00 – Koncerti grupe Kum i Divlji kesten

21:00 – Neda Ukraden

 

Petak, 22. septembar

09:00 – 19:00 – „Sova kup 2017“ teniski turnir, Sportski centar „Jezero“

09:30 – „Fudbalijada 2017“, Sportski klub „Mladi vukovi“ (balon)

10:00 – 20:00 – Izložba egzotičnih i drugih ptica, Kulturni centar – dvorište

15:00 – 17:00 – Prekogranični koncert u čast Evropskog dana međunarodne saradnje

15:00 – 16:00 – Karneval maskiranih predškolaca

18:30 – Otvaranje izložbe „Ludaja i lonac“, Narodni muzej

19:00 – Otvaranje izložbe „Oslikana tikva“

20:00 – Kiki Lesandrić i Piloti

22:00 – Dejan Petrović i Big bend

 

Subota, 23. septembar

09:00 – „Sova kup 2017“  teniski turnir, SC „Jezero“

09:00 – 17:00 – Ludaja KUP 2017, 8. Međunarodni odbojkaški turnir

10:00  – „Dani ludaje 2017“ Turnir u šahu za mlade, Kulturni centar

10:00 – Kreativna radionica „Čarolija mašte“, Trg

10:00 – Mini sajam preduzetnika

10:00 – Banatski Fruštuk, Seoski rogalj, Evropski kutak, Gostinska soba

10:00 – 16:00 – „Ludaja i lonac“

10:00 – 14:00 – Prijava i registracija takmičara za najtežu i najdužu ludaju, parking ispred DZNM „Gusle“

11:00 – 13:00 – Susret rekreativaca železnice, SC „Jezero“

14:00 – Gastronomski šou

17:00 – 20:00 – Izložba fotografija – Braca Ziramov, Kulturni centar

20:00 – Marina Tadić

22:00 – Zorica Brunclik i Kemiš

 

Nedelja, 24. septembar

09:00 – 17:00 časova – „Ludaja KUP 2017“ – 8. Međunarodni odbojkaški turnir, SC Jezero

10:00 – 12:00 – „Gostinska soba“ (muzičko – glumački program)

10:00 – 12:00 – Završna smotra 1. Memorijalne akcije „Braca Ziramov“,

10:00 – VIII Međunarodni zlatni kotlić, Staro jezero

16:00 – 18:00 – „Gostinska soba“ (muzičko – glumački program)

21:00 – Van Gog

Povezani članci

Ostavite odgovor

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

c
Copy link
Powered by Social Snap