Strelac prvog gola Kovačević

Sport- Fudbaleri Radničkog ostvarili su pobedu u 9. kolu Srpske lige Vojvodina protiv Crvene Zvezde iz Novog Sada rezultatom 2:1. Ovom pobedom prekinuli su niz fudbalera Crvene Zvezde, koji prethodnih šest kola ne znaju za poraz.

Iako je teren u veoma lošem stanju, uspeli su crveno-crni da dođu do značajne pobede i da upišu novu pobedu koja ih vodi do zacrtanog cilja ove sezone, a to je opstanak sa najmlađom ekipom u ligi. Golove za Radnički postigli su  bonus Kovačević u šestom  i Krstinić u 19. minutu. Domaći su imali inicijativu u drugom poluvremenu i Balabanović je u 70. minutu golom iz penala ublažio poraz.

FK Radnički: Radović, Jovanov, Grbić, Knežević, Kiš, Rudan(Mastilo), Radosavljević, Matić, Krstinić (Šemić), Milivojev, Kovačević (Petrov). Trener: Predrag Kandić.

U sledećem kolu 21. 10.  od 15 časova Radnički dočekuje ekipu Mladosti (BJ).

REZULTATE I TABELU 9. KOLA POGLEDAJTE NA NAŠEM PORTALU POD  RUBRIKOM  KLIK-SRBIJASPORT REZULTATI http://www.zrklik.com/srpska-liga-vojvodina/