Zrenjanin- Pogledajte aktuelne oglase za posao u Zrenjaninu.

Agent za prodaju neživotnih osiguranja

Wiener Städtische osiguranje a.d.o. Beograd | Ekonomija, finansije i osiguranje

Wiener Städtische osiguranje a.d.o. Beograd

,,Wiener Städtische osiguranje a.d.o. Beograd“, Knjaževac, Vršac, Zaječar, Zrenjanin, Kladovo, Šabac, Bačka Topola, Bačka Palanka, Novi Sad, Leskovac, Pančevo, Beograd, Inđija, Niš, Kikinda, Novi Pazar, Negotin, Subotica, Požarevac, Senta, Bor , Ruma, Jagodina, Sremska Mitrovica, Valjevo, Sombor, Užice, Vrnjačka Banja, Smederevo, Čačak

Vi ste pravi kandidat za nas ukoliko ispunjavate sledeće uslove:

Imate završenu srednju, višu ili visoku školu
Relevantno radno iskustvo u prodaji osiguranja
Otvoreni ste za nove izazove
Kreativni i fleksibilni
Društveni, komunikativni i spremni za rad u različitim situacijama
Aktivno koristite MS Office

Vaše dužnosti biće sledeće:

Uvećanje portfelja svih vrsta osiguranja
Uspostavljanje poslovnih kontakata sa klijentima
Izrada ponuda i polisa osiguranja sa pratećom dokumentacijom
Naplata premije osuguranja
Redovno izveštavanje i održavanje sastanaka

Nudimo Vam:

Radni odnos u uspešnoj internacionalnoj kompaniji, lideru u poslovima životnih osiguranja
Besplatni trening i besplatnu obuku, svakodnevno usavršavanje i sticanje novih znanja i veština
Zagarantovanu dobru zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rada i rezultata rada
Dobro organizovano radno okruženje
Mogućnost brzog i permanentnog napredovanja u karijeri

Rok važenja 28.01.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – IV stepen (4 godina)
Obrazovanje kandidata Ekonomija, finansije i osiguranje , Menadžment i biznis
Radno iskustvo u zanimanju Nije bitno
Broj izvršilaca 5
Mesto rada Knjaževac, Zaječar, Vršac, Zrenjanin, Kladovo, Šabac, Bačka Topola, Bačka Palanka, Novi Sad, Leskovac, Pančevo, Beograd, Inđija, Niš, Kanjiža, Novi Pazar, Kikinda, Kula, Negotin, Subotica, Požarevac, Senta, Bor , Ruma, Jagodina, Sremska Mitrovica, Valjevo, Sombor, Užice, Vrnjačka Banja, Smederevo, Čačak
Vrsta radnig odnosa / angažovanja Određeno
Vozačka dozvola B – Poželjno
Dodatne informacije
Terenski rad

Jezik:
Veština Čitanje Pisanje Govor
Engleski Srednji Srednji Srednji Poželjno

Računarske veštine:
Veština Nivo znanja
Obrada teksta – Word Srednji Poželjno
Obrada tabela – Excel Srednji Poželjno

Želite da konkurišete za ovaj posao? Neophodno je da ste registrovan korisnik NSZ.

Menadžer za prodaju životnih osiguranja

,,Wiener Städtische osiguranje a.d.o“ Beograd, Knjaževac, Zaječar, Zrenjanin, Kladovo, Šabac, Kragujevac, Kraljevo , Bačka Topola, Kruševac, Bajina Bašta, Novi Sad, Loznica, Leskovac, Pančevo, Beograd, Inđija, Niš, Kanjiža, Kikinda, Novi Pazar, Negotin, Subotica, Požega, Pirot, Požarevac, Senta, Bor , Ruma, Jagodina, Valjevo, Sremska Mitrovica, Sombor, Užice, Vranje, Smederevo, Čačak, Gornji Milanovac

– Imate minimum godinu dana iskustva na sličnim poslovima
– Poželjno je posedovanje ovlašćenja za zastupanje u osiguranju
– Imate izražane prodajne i organizacione sposobnosti
– Imate odličnu verbalnu komunikaciju
– Imate sposobnost prenošenja znanja i vođenja tima

– Uspostavljanje poslovnih kontakata
– Održavanje redovnih obuka za zastupnike
– Organizacija rada savetnika za prodaju osiguranja
– Nedeljno izveštavanje regionalnog menadžera o radu grupe
– Uvećanje portfelja osiguranja
– Izrada ponuda i polisa osiguranja sa pratećom dokumentacijom
– Naplata premije osiguranja
– Redovno posećivanje klijenata, upoznavanje sa njihovim potrebama i proširenje saradnje

Nudimo Vam:

– Radni odnos u uspešnoj internacionalnoj kompaniji, lideru u poslovima životnih osiguranja
– Besplatni trening i besplatnu obuku, svakodnevno usavršavanje i sticanje – novih znanja i veština
– Zagarantovanu dobru zaradu sa adekvatnim vrednovanjem rada i rezultata rada
– Dobro organizovano radno okruženje
– Mogućnost brzog i permanentnog napredovanja u karijeri

Obrazovanje kandidata Ekonomija, finansije i osiguranje
Mesto rada Knjaževac, Zaječar, Zrenjanin, Kladovo, Šabac, Kragujevac, Kraljevo , Bačka Topola, Kruševac, Bajina Bašta, Novi Sad, Loznica, Leskovac, Pančevo, Beograd, Inđija, Niš, Kanjiža, Kikinda, Novi Pazar, Negotin, Subotica, Požega, Pirot, Požarevac, Senta, Bor , Ruma, Jagodina, Sremska Mitrovica, Valjevo, Sombor, Užice, Vranje, Smederevo, Čačak, Gornji Milanovac
Vrsta radnig odnosa / angažovanja
Određeno Dodatne informacije

Jezik:

Model stolar-stolar

Nodular doo | Geologija, rudarstvo i metalurgija

„Nodular „doo, Zrenjanin

Adresa poslodavca : Beogradska bb – Zrenjanin

Usled povećanog obima posla Nodular d.o.o. raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

MODEL STOLAR – STOLAR

Opis posla:

čitanje tehničke dokumentacije,

znanje na stolarskim mašinama

poželjno poznavanje rada na stolarskoj glodalici i stolarskom strugu

Broj izvršilaca: 1

Kvalifikacije: III stepen stručne spreme stolar

Radno iskustvo: poželjno radno iskustvo minimum 2 godine

Nudimo: Redovnu zaradu
Rok važenja 15.01.2018.
Zahtevani nivo kvalifikacija Srednja škola – III stepen (3 godina)
Radno iskustvo u zanimanju Više od 1 godine
Broj izvršilaca 1
Mesto rada Zrenjanin

Menadžer

‚‚SLOT EX.GROUP “ doo, Zrenjanin

Adresa poslodavca: Zrenjanin, Dušana Vasiljeva 36

Uslovi radnog mesta:
– srednja stručna sprema bilo kog usmerenja,
– radno iskustvo nije neophodno, ali je poželjno (predviđen probni rad)
– rad na računaru.

Opis posla:
– terenski rad, evidentiranje stanja lokala i rešavanje problema, utvrđivanje potreba potrošača, analiza tržišta, komunikacija sa klijentima i poslovnim saradnicima.

Zainteresovani kandidati treba da pošalju radnu biografiju na e-mail: slotexgroup@gmail.com
Rok važenja 13.01.2018.
Vozačka dozvola B – Obavezno
Rad u smenama
Rad van prostorija poslodavca
Obezbeđen prevoz
Obezbeđena ishrana