Sportski savez grada Zrenjanina dodelio nagrade najboljim sportistima i sportskim radnicima

Zrenjanin- Godišnje nagrade Sportskog saveza Zrenjanina dodeljene su danas na tradicionalnoj svečanosti u Baroknoj sali Gradske kuće.

Sportski savez grada Zrenjanina nagradio je  najbolje sportiste, sportske ekipe, sportske stručnjake-trenere, sportske radnike, stručnjake u sportu, sportske sudije, sponzore – donatore, propagandiste na teritoriji Grada Zrenjanina i posebna priznanja za ostvarene rezultate i doprinos afirmaciji sporta u 2017. godini.

Svečanoj dodeli nagrada prisustvovao je gradonačelnik Čedomir Janjić sa saradnicima, predstavnici republičkih i pokrajinskih sportskih institucija.

OVOGOIŠNJI DOBITNICI PRIZNANJA SU:

 

 

 

 

Viktor Nemeš u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – senior.

Sanja Cvrkota u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – seniorka.

Nikola Aćin u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – junior.

Anja Milovanović u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – juniorka.

Marko Vujin u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – kadet.

Anastasija Kašaš u kategoriji sportisti u olimpijskim sportovima i sportovima koji su pridružene članice MOK-a – kadetkinja.

Goran Sučević u kategoriji sportisti u neolimpijskim sportovima – senior.

Biljana Tapavički Pavlov u kategoriji sportisti u neolimpijskim sportovima – seniorka.

Bojan Gostojić u kategoriji sportisti u neolimpijskim sportovima – junior.

Marina Đekić u kategoriji sportisti u neolimpijskim sportovima – juniorka.

Ivan Živkov u kategoriji sportista sa invaliditetom – muškarci.

Kristina Arančić u kategoriji sportista sa invaliditetom – žene.

Stonoteniski klub invalida Zrenjanina “K2” u kategoriji sportske ekipe – seniori.

ŽOK “Klek MD Zrenjanin” u kategoriji sportske ekipe – seniorke.

Stonoteniski klub “Stenes” u kategoriji sportske ekipe – juniori.

Kuglaški klub “Kristal” u kategoriji sportkih ekipa – junorke.

Rvački klub “Proleter”, u kategoriji sportske ekipe – kadeti.

Sportski klub “Plava zvezda” u kategoriji sportske ekipe – kadetkinje.

Vojislav Trajković u kategoriji sportski stručnjaci – trener.

Mihalj Babić u kategoriji sportski radnik.

Marko Ćurčić u kategoriji stručnjaci u sportu.

Dane Lužajić u kategoriji sportski sudija.

Posebno priznanje dodeljeno je rukometnoj ekipi Tehničkog fakulteta “Mihajlo Pupin”  i stonoteniseru Banata Iliji Majstoroviću.

Žarko Cvetić u kategoriji propagandista

Nagradu za životno delo dobio je Budimir Cvijetić.

 

 

 

Povezani članci

Ostavite odgovor

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Copy link
Powered by Social Snap